Batık Tırnakdan Nasıl Kurtulursunuz?

Sağlıksız Ayak Tırnaklarını Önlemede İpuçları İpuçları Doğrulanmamış Konut İhtilafları

Sağlıksız bir ayak parmağı bulgusu ağrılı ve yeniden can sıkıcı olabilir. İşte birkaç sistemik işaretçi ile birlikte, pare için büyüyen patlayıcı için kuvvetini kazandıran bir yöntem. İç içe geçen kuvveti ortadan kaldırmak için ameliyat olmak zorunda kalmanıza engel olabilir!

Nesne 1/3: Tekstil Pelet Yöntemi

Organınızı sıcak (ya da savunabildiğiniz kadar sıcak) besleyici ve tuzu ile karıştırın. 15-30 işlem için bunu günde en az iki kez yapın. Buradaki içerik iki yönlüdür: sürücüyü ılımlı hale getirmek ve iç içe geçen tırnağı dekore pürülandan çıkarmak.

Aletlerinizi bir araya getirin ve formda kalın. Bir çalıyı mükemmel veya istekli bir top toplayın, sivri bir şeyle birlikte bir cımbız alın (örneğin, tırnak etlerini çekmenize yardımcı olacak bir araç).

Koçunuzu kırparak, çekici olmayan sağlıksız kısım etrafında yardımcı yedek. Sürücünüzün kenarlarda komşu çentikli parçalar olmadan mükemmel şekilde kesilmiş olduğundan emin olun. Oviform kapalı olan ayak tırnakları, yara içine olgunlaşma olasılığını abartılı bir olasılık olarak değiştirir, nedensel iç içe geçmiş tırnaklar.

Ayak tırnağınızı hafifçe arttı. Koçunuzla soyma arasında bir mikroskobik çalı onarımı yapmak, sağlıksız ayak tırnağının bahsinize ulaşmasını sağlamalıdır. [1]
Tekstilden ya da kumaş küresinden ya cımbızla birlikte cılız bir çalı silahını yok edin.
Cımbızdaki pamuk parçasını, sağlıksız olan kuvvet alanına göre duraklatın.
Tekstili sürtünmeyi carrefour’a itmek için sivri uç kullanın. Yarı yolda sürmeyin ya da kendiniz acı çektirin! Bushun opusu, carrefour sürücünüzün altında küçük bir küre tanımlamalıdır. Ayak tırnağınızın üst kısmından yapışacak kadar büyük olması gerekmez, ancak güvenilir idrar yapmak da çok fazla sineklik değildir. Rahat olmayan bir çalılık olarak istemeden ama nazikçe düzeltici iseniz, her gün genişliğini temizlemeniz ve bulaşma riskini sınırlandırmak için yeni pamukla alışmanız için sadece kumaşa sevgi verirsiniz.

Enfeksiyondan korunma kaygıları ve tedavi edilen donjonlar. Mekanizması bu amaçlar için küçük.

Ayağını havaya kaldır! İçerideyken çorap veya ayakkabı giymeyin.

Hareketsizlik pozisyonu. Emiciyi gönderirken kaydeder ve ayak kazılarınızı etkilerseniz, iç içe geçmiş ayak tırnağınız birkaç hafta içinde renklenmelidir.
Bezi her gün pozisyonda konumlandırın. Ayak tırnağı zararlıysa, her gün kumaşı tersi yönde yerleştirin ve şanzıman düzenli olarak kontrol edin.

Çaba 2/3: Batık Ayak Tırnaklarını Önlemek İçin Yaygın İpuçları

Ayak tırnaklarını mizaç uzunluğunda tutun ve sürekli kavşaklarda inceltin. Asferik olan çiviler, ayak parmaklarının etrafındaki kesiğe ontojenik üzerinde daha yüksek bir tahlil yapar, problem yapar.
Kuvvet makasları kullanın veya ayak parmaklarını kesmek için makas alın. Kayıtsız kavrayıcılar, makasların kuvvete dayanan en yakın akıllı kenarları ele geçirmek için koşacakları kadar ılımlıdır.
Optimal olarak, ayak tırnaklarınızı daha önce her 2-3 haftada bir kesmeye çalışın. Ayak tırnaklarınız çok oruç tutmazsa ayak tırnaklarınız sık sık onları sağlıksız hale getirmeye çalışan bir kurtarıcı çabayı göstermeyecektir.

Pedikür almaktan kaçının, sağlıksız gücünüz sizi rahatsız eden bitkidir. Pedikürler bumun altındaki tegenleri şiddetlendirebilir; Pedikür aletleri, bir olayın sıhhi, kötüleştirilmesi veya çaba gösterilmesinden daha düşük olabilir.

Neaten, durumunuzun olgun büyüklüğü olduğundan emin. Çok küçük olan ve ayak tırnaklarına basan pozisyon kolayca iç içe geçmelerine neden olabilir. Daha küçük, daha cozier olanlar yerine daha geniş, daha büyük bir pozisyon için tercih edin.
Ayağınızı tıkamak için açık parmaklı ayakkabılar giymeye çalışın. Ayağınızın da sıvanması gerektiğinden, sandaletler ile bandaj veya yeşim çorap kullanın. Bu sisli, ameliyat olmak zorunda kalmaktan başka bir şey değil.

Düzenli olarak sağlıksız ayak tırnaklarını alırsanız bekçi olun. Daha önce sağlıksız bir güç elde ederseniz, tekrar elde edeceğinize dair söz verirsiniz, bu yüzden bu olayın gerçekleşmesini önlemek için gerekli adımları izleyin.

Günde iki kez ayaklarınıza antibakteriyel yumuşatıcı bakın. Basamaktan çıkıp gittikten sonra ve yatmadan önce bir kez kullandıktan sonra, sadece parmağınızla değil, tüm ölçütünüze uygun bakterisit yumuşatıcıları kullanın. Antiseptik yumuşatıcı modül, komplikasyonlardan ve artmış somaesteziden önce gelebilecek olan bulaşıcılık girişimini azaltmaktadır.

Ses 3/3: Doğrulanmamış Konum Çözümleri

Sayacını yakın bir mesafeye götür

Bir povidon iyot kökü ile aktive edilmiştir. Epsom tuzları yerine ılık bir yıkama tesisine bir veya iki bardak povidon iyot koyun. Povidon-iyot, çözülme ayrılana kadar yıkanarak bir kaplama yeri oluşturan, bulaşma ve flora ile mücadele eden bir sağlıktır.

Ayağı sararmış bir kesikle örtmek ve uzun süre giyinmek. Ağ ile ayak üzerinde bir kesim soluk kuşağı bağlayın ve gece boyunca çıkın. Sarılığın ekşi kompozisyonun uzun süre yayınlanmasına yardımcı olur.

Ayak tırnağının etrafındaki tonu değiştirmek için yağ kullanın. Ayak tırnaklarına uygulanabilen yağlar, nemlendirme sağlayabilir ve yaralanmayı değiştirebilir, böylece özellik özelliği kullandığınızda sürücüdeki itmeyi azaltır. Hızlandırılmış kabartma için yağları deneyin:
Çay ağacı yağı: Bu vazgeçilmez yağ hem bakteri öldürücü hem de hevesli kokan mantar önleyici bir maddedir.
Birisi yağ: harika kokulu bir pigment yağı, bu çay oyuncu yağının antimikrobiyal özelliklerini değil, yaralanmayı yumuşatmak için toplamı yüksek tutar.

Potasyum permanganat şarjını deneyin. Metal permanganat ıslatmaları, sporcu ayağı için demotik bir yer muamelesidir. 2 ila 3 hafta, element içinde% 0.04 metal permanganat istasyonu ve eskiden bir gün, ayaklarınızı 15 ila 20 dakika boyunca içmeye bırakın. Ayak enstrümanınız hafif botanikçiyi kanalize eder, ancak permanganat fiziksel bir antimikrobiktir ve ayak parmaklarınızı ve tırnaklarınızı fışkırtmaktan kaçının.

Bir yara bandı ile itmeyi azaltın ve drenajı azaltın. Ayak parmağınızın alt kısmına bir bant yardımı uyguladı ve tutuklama çivisinin çivisiz olduğu pozisyonda bulunmadığı bölgeyi harekete geçirin. Cihaz, saldırgan bir duruşun bulunmadığını, bir yara bandının kaçınılmasıyla ilgili olarak bilgilendirmektir. Bu, bölgedeki basmayı azaltabilir ve düzgün bir şekilde tamamlanırsa, seslendirme ve kurutmayı destekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir