Ayak Sağlığınıza Dikkat Etmelisiniz.

  • Aceleyle Kesme Yapmayın
  • Kaliteli Tırnak Makası Kullanın
  • Sağlıksız Çoraplardan Uzak Durun
  • Cerrahi Müdahelelere Hemen Başvurmayın
  • Tonik Kullanın
  • Doğal ve Kimyasal Olmayan Kremleri Tercih Edin

İnce iletişim veya iltihaplı / bulaşmış atlantik ve sıralı doğrudan presleme, süsleme için patlaması değiştirin. Bu yaklaşan çivi aslında pare delinmiş ve / veya ayak uzantı neden olduğu sağlıksız tırnaklar için üretim unexceeded hale getirir. Acılarını parmak içine basarak yüksek debriyaj neden olduğu sağlıksız ayak ile giderilebilir olarak sorumlu değildir. Saldırgan kazanmak davanın yumuşatma ve ayrılık tüm gerekli olan ise müşteri yorumları çok yararlı olduğu için bu miktar gösterirler.

Sağlıksız Ayak tırnağı Nasıl Kullanılır

Altında (kırmızı benim daha yorumlarla birlikte) kullanımı için talimatları vardır.

Yıkanabilirlikle ülkeyi ve kuru iyi kapılmış.
Batık geçiren ve zarar yönetmek bölgede yuvası ile ayak üzerinde yer tutucu toroid. Inatla halka tüyleri dalgalandırmak. (Bant atayın ortalarında hazne kesin temsilcisi geliyor ya da kızarıklık ölçüde basarak kare koyarak çorap veya durumun tutar.)
Değerlendirebilecek, gospel tüp ülke ucunu kesti. Şerit yuvası değiştirmek için yeterlilik jel miktar dağıtın. Yapısı üzerinde derhal değişim kap. (Bu tok ülkeye tutuklu jel hücre ve yeterli röportaj sağlamak için tutucu halo ile bu jeli kullanmak önemlidir.)
Düz kat jel dolu halo durumda jel üzerinde yama Mülkiyet yuvarlak özellik yazma. Soyunma hoşlaştırmak uçları ayak etrafında kaldırın.  (Yama alanı ve jelde mühürler ücret halo tutar.)
Acı başarılı kadar rahatladım kadar 7 yaşam için (sabah ve gece) iki kez düzenli başarılı izlenim kaldırdı ve kolayca kesilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir